• Mer Büyük Boy Yuvarlak Davul Fırın MF1003

Mer Büyük Boy Yuvarlak Davul Fırın MF1003

 • Üretici: MER
 • Stok Durumu: Stokta var
%13
indirim
 • 199,99₺

  174,99₺

  
garanti

MF1003 TAM BOY(BATTAL BOY) DAVUL FIRIN

 AVRUPA STANDARTLARINDA KALİTE...

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 • MODEL:YUVARLAK TEK TEPSİLİ FIRIN 
 • GÜÇ:2*650W
 • TOPLAM GÜÇ:1300W
 • VOLT:220-240 V 50-60HZ
 • KUTU ÖLCÜSÜ: 58*58*30 Cm
 • AGIRLIK:7,300KG
 • tepsi çapı :50 cm
 • IZGARA APARATI HEDİYELİ+TEPSİSİ İÇİNDE GELİCEKTİR...

 

MER Sülale Boyu Davul Fırın (Büyük Boy) eski yılların alışılagelmiş geleneğini sürdüren bir ürün olarak, günümüzde de beğeni ile kullanılıyor. Mini ve midi fırınlar çeşitli teknik özelliklerle üretiliyor olsa bile kadınlar davul fırın tipini kullanmaktan vazgeçemiyor.

 Seksenli yıllarda neredeyse her evde yerini almış olan bu fırınlar, müdavimleri tarafından kullanılmaya devam ediyor. 

Davul fırın modellerinin, eski tarihlerden günümüze gelinceye kadar epey bir değişim geçirdiğini görebilirsiniz.

 Artık otomatik dönen tepsileri ve termostatlı modelleri ile daha özellikli yemekler pişirebiliyor. 

Uzun yıllar boyunca anneden kıza geçen bir alışkanlık olarak kullanımı sürecek gibi görünüyor.

MER Sülale Boyu Davul Fırın (Büyük Boy), günümüze uyarlanmış teknik özelliklerle üretilirken, görünümüyle de eski yılları anımsatmayı başarıyor. 

Farklı renk seçenekleri ile üretilen bu fırın modelleri, keyifle yenen yemeklerin pişmesinde kadınlara yardımcı oluyor. 

İçinde tepsisi  davul fırın, alüminyum iç gövde ve elektrostatik dış gövde özelliği ile üretiliyor. 

Eski davul fırınlarda olmayan bazı özellikleri de içeriyor. Işık açma ve kapatma düğmesi onlardan bir tanesini oluşturuyor. 

Fırının, ısı ve darbelere karşı dayanıklı olarak üretilen camı ona artı özellik katıyor. 

Bir fırın için önemli olan ısı ve elektrik yalıtımı, MER Sülale Boyu Davul Fırın (Büyük Boy) modelinde kendini gösteriyor.

 24 ay garanti kapsamında olan ürünü, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Siz de geleneksel davul fırın alışkanlığından vazgeçemeyenlerdenseniz ve kalabalık bir aileniz varsa bu ürünü hiç düşünmeden alabilirsiniz.

Bir davul fırın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, ürünün yapıldığı materyal oluyor. Yiyeceklerin yüksek ısıda piştiğini düşündüğünüzde, bu konunun ne kadar önemli olduğunu fark edebilirsiniz.

 Açıp kapatma işini gören kilit kısmı, tepsileri, cam kalitesi de önem taşıyor. , baklava, börek, poğaça ve kek pişirirken olası yanmaların önüne geçebilirsiniz. Davul Fırın, bu özellikleri taşıdığı için keyifle ve sıkıntı yaşamadan kullanacağınız bir model olarak önem kazanıyor.

 Markanın güvencesinde olan ürün, bu tip fırın modellerinden uzak kalamayan kadınlar için özenle üretiliyor.

Fırın yemekleri en lezzetli ve sağlıklı yemekler olarak beğeni ile tercih ediliyor. Ama fırında yemek pişirmek biraz bilgi ve birikim gerektiriyor. Aksi halde pek başarılı olmayan sonuçlar ortaya çıkabiliyor. Dışı çıtır olsun istiyorsanız, fırının en sıcak kısımda tutmanız öneriliyor.

Fırında pişen yiyeceklerin üstünün kızarmış olması, yiyeceğin içinin de pişmiş olduğu anlamına gelmiyor.

Çünkü yüksek ısıya maruz kalan yiyeceklerin üzeri kuruyor. İç kısımlarının tam pişmesi için düşük ısıda ve uzun sürede pişirilmeleri gerekiyor. Kek ve hamur işleri pişirilirken fırının önceden ısıtılması önemli oluyor ve en az 20 dakika fırın kapağı hiç açılmıyor. MER Sülale Boyu Davul Fırın (Büyük Boy) lezzetli ve tam kıvamında pişen hamur işleri, kek ve börekler için ideal ürün özelliği taşıyor. 

Et ve balık yemeklerini de istediğiniz gibi pişiren bu ürün, geniş iç hacmiyle konforlu bir kullanım imkânı sunuyor.

MER davul fırında kırmızı et pişirirken ilk önce yüksek ısıda pişirmeniz, işlemin sonuna yaklaşırken de ısıyı düşürmeniz gerekiyor.

 Böylece kısa sürede yüksek ısıda pişen etin üzeri mühürleniyor ve suyu içinde kalıyor yani iç kısmı kurumuyor. Tavuk balık gibi beyaz etleri pişirirken de düşük ısıyı tercih etmeniz daha doğru bir seçim oluyor.

Afiyetle yiyebileceğiniz lezzetli fırın yemeklerini pişirirken sizin öncelikli yardımcınız olacak MER Sülale Boyu Davul Fırın (Büyük Boy), kalabalık aileler için ideal ürün olarak dikkat çekiyor. Geleneksel davul fırın özelliklerine, yeni teknolojik gelişmelerin de eklenmiş olduğu bu ürünü hemen satın alabilirsiniz.